Луксозен сейф Fort M 99 EL GOLD
- Редовна цена
- 6.135,50 €
- Намалена цена
- 6.135,50 €
- Редовна цена
-
Безплатна доставка на предплатени поръчки над 100 € и под 30кг, до офис!
Към този продукт получавате 2 години гаранция!
Сейфът осигурява изключително висока и професионална защита от взлом, сертифицирана по европейския стандарт EN 1143-1 клас 3 – ниво, използвано в банкови и високоохранителни обекти. Конструкцията е подсилена с двоен корпус със специална защита против рязане и разбиване, закалено стъкло, предпазващо механизма, както и интегрирани скрити Relocker елементи, които блокират заключването при опит за атака. Масивната врата с дебелина 125 мм, стените от 45 мм и тристранното заключване с девет мощни болта гарантират максимална устойчивост и надеждност.Сейфът е оборудван с антишперц механична брава DORMA KABA клас B по EN 1300, както и с електронна ключалка PS 610/E36 клас B по EN 1300 – комбинация, която осигурява изключително високо ниво на сигурност и контрол. Вътрешното касово отделение с автономно заключване добавя допълнителен слой защита, а интегрираният органайзер за часовници и бижута осигурява премиум подредба на най-ценните вещи.Външното покритие в наситен червен лак създава впечатляващо и престижно излъчване, допълнено от луксозен вътрешен дизайн от висок клас изкуствена кожа в бежов цвят. Златните детайли по клавиатурата и ригелите допринасят за още по-елегантен и ексклузивен вид. Скрити точки за фиксиране към основа и теглото от 398 кг осигуряват неподвижност и стабилност. Предлага се по заявка, след пълно предплащане. Гаранция – 2 години.
| Външни размери: | 990х510х510 мм |
| Вътрешни размери: | 857х394х333 мм |
| Вид заключване: | електронна ключалка PS 610 и антишперц сейфова механична брава |
| Брой рафтове: | 1 |
| Тегло: | 398кг |
| Обем: | 129л |
| Дебелина на стените: | 45мм |
| Дебелина на вратата: | 125мм |
| Гаранция: | 2 години |
| Вътрешно чекмедже: | органаизер за часовници и бижута |
Комбинирай с
Може също да харесате
-
Доставчик:Доставчик
Име на продукта
- Редовна цена
- 6.135,50 €
- Намалена цена
- 6.135,50 €
- Редовна цена
-
-
Доставчик:Доставчик
Име на продукта
- Редовна цена
- 6.135,50 €
- Намалена цена
- 6.135,50 €
- Редовна цена
-
-
Доставчик:Доставчик
Име на продукта
- Редовна цена
- 6.135,50 €
- Намалена цена
- 6.135,50 €
- Редовна цена
-
-
Доставчик:Доставчик
Име на продукта
- Редовна цена
- 6.135,50 €
- Намалена цена
- 6.135,50 €
- Редовна цена
-
