Взломоустойчив сейф SB 800 KL
- Редовна цена
- 518,56 €
- Намалена цена
- 518,56 €
- Редовна цена
-
Безплатна доставка на предплатени поръчки над 100 € и под 30кг, до офис!
Към този продукт получавате 2 години гаранция!
Този сейф е проектиран да осигури максимална сигурност, защита и здравина за вашите ценности. Сертифициран по европейския стандарт EN 14450 клас S2, той гарантира висока устойчивост на взлом и спокойствие при съхранение на документи, пари, лични вещи и ценни предмети. Произведен в България и изпълнен по строгите европейски стандарти, моделът предлага надеждност, дълготрайност и професионално ниво на защита. Оборудван е с антишперц сейфова механична брава клас А по EN 1300 PS 310, осигуряваща допълнително ниво на сигурност срещу неоторизиран достъп. Двустенната конструкция със запълване от топлоизолиращ агент повишава устойчивостта и дава допълнителна защита на съдържанието. Тристранното заключване и скритият релокер осигуряват висока степен на защита срещу разпробиване, а здравината на конструкцията се подсилва от дебелата врата и подсилените стени. Скрите точки за монтаж към стена и под предотвратяват изнасяне на сейфа и повишават неговата сигурност. Вътрешното пространство е организирано с два рафта, които позволяват удобно подреждане на съдържанието за оптимално използване. Гаранция 2 години.
| Външни размери: | 800х445х400 мм |
| Вътрешни размери: | 720х365х296 мм |
| Вид заключване: | антишперц сейфова механична брава – клас А |
| Брой рафтове: | 2 |
| Тегло: | 65кг |
| Обем: | 99л |
| Дебелина на стените: | 40мм |
| Дебелина на вратата: | 30мм |
| Гаранция: | 2 години |
| Брой ключове: | 2 |
Комбинирай с
Може също да харесате
-
Доставчик:Доставчик
Име на продукта
- Редовна цена
- 518,56 €
- Намалена цена
- 518,56 €
- Редовна цена
-
-
Доставчик:Доставчик
Име на продукта
- Редовна цена
- 518,56 €
- Намалена цена
- 518,56 €
- Редовна цена
-
-
Доставчик:Доставчик
Име на продукта
- Редовна цена
- 518,56 €
- Намалена цена
- 518,56 €
- Редовна цена
-
-
Доставчик:Доставчик
Име на продукта
- Редовна цена
- 518,56 €
- Намалена цена
- 518,56 €
- Редовна цена
-
