Взломоустойчив сейф SB 600 KL
- Редовна цена
- 413,04 €
- Намалена цена
- 413,04 €
- Редовна цена
-
Безплатна доставка на предплатени поръчки над 100 € и под 30кг, до офис!
Към този продукт получавате 2 години гаранция!
Сертифициран сейф, произведен в България, осигуряващ максимална защита и надеждност за документи, пари и ценности. Подходящ за дом и офис, гарантира защита от взлом и кражба с ECB-S сертификация по EN 14450 клас S2. Разполага с антишперц механична брава клас А по EN 1300 / KABA MAUER, двустенна конструкция с топлоизолиращ агент между стените, тристранно заключване и скрит RELOCKER за защита срещу разпробиване. Здрава конструкция с дебелина на вратата 30 мм и на стените 40 мм, скрити точки за монтаж към стена и под гарантират стабилност и безопасност. Разполага с вътрешен рафт за удобно организиране на вещите. Гаранция 2 години
| Външни размери: | 600х445х400 мм |
| Вътрешни размери: | 520х365х296 мм |
| Вид заключване: | антишперц сейфова механична брава – клас А |
| Брой рафтове: | 1 |
| Тегло: | 43кг |
| Обем: | 56л |
| Дебелина на стените: | 40мм |
| Дебелина на вратата: | 30мм |
| Гаранция: | 2 години |
| Брой ключове: | 2 |
Комбинирай с
Може също да харесате
-
Доставчик:Доставчик
Име на продукта
- Редовна цена
- 413,04 €
- Намалена цена
- 413,04 €
- Редовна цена
-
-
Доставчик:Доставчик
Име на продукта
- Редовна цена
- 413,04 €
- Намалена цена
- 413,04 €
- Редовна цена
-
-
Доставчик:Доставчик
Име на продукта
- Редовна цена
- 413,04 €
- Намалена цена
- 413,04 €
- Редовна цена
-
-
Доставчик:Доставчик
Име на продукта
- Редовна цена
- 413,04 €
- Намалена цена
- 413,04 €
- Редовна цена
-
