Взломоустойчив сейф SB 450 KL
- Редовна цена
- 369,44 €
- Намалена цена
- 369,44 €
- Редовна цена
-
Безплатна доставка на предплатени поръчки над 100 € и под 30кг, до офис!
Към този продукт получавате 2 години гаранция!
Сейф с гарантирана защита за вашите документи, пари и ценности, произведен в България с високо качество и европейска сертификация за сигурност. Осигурява устойчивост на взлом с ECB-S сертификат по EN 14450 клас S2, оборудван с антишперц механична брава клас А по EN 1300 / KABA MAUER. Двустенна конструкция със запълване с топлоизолиращ агент, тристранно заключване със скрит RELOCKER и здрава конструкция с дебелина на вратата 30 мм и на стените 40 мм гарантират максимална защита и здравина. Скрити точки за монтаж към стена и под осигуряват дискретно и стабилно закрепване. Вътрешен рафт за удобно организиране на вещите. Подходящ за дома и офиса. Гаранция 2 години
| Външни размери: | 450х445х400 мм |
| Вид заключване: | антишперц сейфова механична брава клас А |
| Брой рафтове: | 1бр |
| Тегло: | 35кг |
| Обем: | 40л |
| Дебелина на стените: | 40мм |
| Дебелина на вратата: | 30мм |
| Гаранция: | 2 години |
| Брой ключове: | 2 |
Комбинирай с
Може също да харесате
-
Доставчик:Доставчик
Име на продукта
- Редовна цена
- 369,44 €
- Намалена цена
- 369,44 €
- Редовна цена
-
-
Доставчик:Доставчик
Име на продукта
- Редовна цена
- 369,44 €
- Намалена цена
- 369,44 €
- Редовна цена
-
-
Доставчик:Доставчик
Име на продукта
- Редовна цена
- 369,44 €
- Намалена цена
- 369,44 €
- Редовна цена
-
-
Доставчик:Доставчик
Име на продукта
- Редовна цена
- 369,44 €
- Намалена цена
- 369,44 €
- Редовна цена
-
