Взломоустойчив сейф SB 1000 KL
- Редовна цена
- 634,01 €
- Намалена цена
- 634,01 €
- Редовна цена
-
Безплатна доставка на предплатени поръчки над 100 € и под 30кг, до офис!
Към този продукт получавате 2 години гаранция!
Сейфът осигурява висока степен на сигурност благодарение на сертифицираната взломоустойчивост ECB-S по EN 14450 клас S2, гарантираща надеждна защита на важни документи и ценности. Здравината е подсилена от антишперц механична брава KABA MAUER клас А по EN 1300, тристранно заключване и скрит релокер, осигуряващи максимална устойчивост срещу разпробиване и принудителен достъп. Двустенната конструкция със защитно запълване между стените повишава устойчивостта и надеждността, като същевременно осигурява стабилност и дълъг експлоатационен живот. Скрити точки за монтаж към пода и стената позволяват солидно и сигурно фиксиране, а вътрешните рафтове осигуряват удобна организация на съдържанието. Изграден от здрава стоманена структура, сейфът е подходящ за дома и офиса, предоставяйки спокойствие, защита и сигурност за вашите вещи. Гаранция 2 години.
| Външни размери: | 1000х445х400 мм |
| Вътрешни размери: | 920х365х296 мм |
| Вид заключване: | Антишперц сейфова механична брава – клас А |
| Брой рафтове: | 2 |
| Тегло: | 65кг |
| Обем: | 99л |
| Дебелина на стените: | 40мм |
| Дебелина на вратата: | 30мм |
| Гаранция: | 2 години |
| Брой ключове: | 2 |
Комбинирай с
Може също да харесате
-
Доставчик:Доставчик
Име на продукта
- Редовна цена
- 634,01 €
- Намалена цена
- 634,01 €
- Редовна цена
-
-
Доставчик:Доставчик
Име на продукта
- Редовна цена
- 634,01 €
- Намалена цена
- 634,01 €
- Редовна цена
-
-
Доставчик:Доставчик
Име на продукта
- Редовна цена
- 634,01 €
- Намалена цена
- 634,01 €
- Редовна цена
-
-
Доставчик:Доставчик
Име на продукта
- Редовна цена
- 634,01 €
- Намалена цена
- 634,01 €
- Редовна цена
-
